27 Ekim 2013 Pazar

Turuncukasa Tanıtımı İlknurundünyası


Turuncukasa yani Nusellus kimdir?
  Nusellus İlaç 2010 yılında üç eczacı ve bir makine mühendisi ortaklığıyla Antalya’da kurulmuştur. İlaç ve kozmetik alanında faaliyete başlayan Nusellus İlaç Ar-Ge çalışmaları ve çözümlenemeyen ihtiyaçlara cevap verecek yeni ürünleri topluma sunmasıyla sektöründe öncü bir kuruluş olmuştur.
           E-ticaret sektöründe kalite, stabilite ve rekabet yönünden bazı eksikler olması yönetim kurulunu bu alanda da projeler üretmesine neden olmuştur. Sektöründe uzman kadromsu, geniş tedarik ağı, hızlı, kaliteli, güvenli hizmet anlayışı şirketin büyüme trendine büyük bir ivme kazandırmıştır.
           Nusellus İlaç; anne-bebek ürünleri, Kozmetik, Cilt bakımı, Medikal ürünler, Makyaj ürünleri, Cinsel sağlık ürünleri, Saç bakım ürünleri, Vücut bakım ürünleri, Besin takviyeleri, Sağlık ürünleri ve Kişisel bakım ürünleri vb. alanlarda 10.000’i aşkın ürün çeşidi ile birçok seçkin mağazaya dağıtım yapmakta ve E-ticaret kanalı ile de perakende satış yapmaktadır.Siteyi incelediğim kadarıyla ihtiyaç duyacağınız tüm ürünler mevcut işte benim dikkatimden kaçmayanlar:)
Daha fazla detaylı bilgiye sitemizden ulaşabilisiniz arkadaşlar...
Şimdi sizlere başlığımızda da bahsettiğimiz hediyemiz ile ilgili bilgiler vereceğim.
 
 
 

Hiç yorum yok: